top of page
Szukaj

Weekend sparingowy Orion Poznań & Dragon Balls Kraków

Weekend do innych niepodobny... Mnóstwo pozytywnych emocji, ogromna dawka energii, znakomita gra i wspomnienia, które zostaną z nami na długo. Tak w skrócie można podsumować Weekend Sparingowy z Orionem Poznań, który mieliśmy przyjemność zorganizować Krakowie w dniach 21-23 października 2022.


Weekend rozpoczął się meczami rozgrzewkowymi w piątek w hali Politechniki Krakowskiej. Z częścią graczy Orion, którzy dotarli już do Krakowa, zagraliśmy kilka meczów na poziomie B i C.


W sobotę wczesnym rankiem zebraliśmy się w hali Uniwersytetu Rolniczego, gdzie po powitaniu i prezentacji wszystkich 11 drużyn rozpoczęliśmy mecze sparingowe. Nad właściwym przebiegiem rozgrywek czuwali profesjonalni sędziowie - Dawid Abramowicz i Damian Stanisławski, którzy na co dzień grają w Orion Poznań oraz Szymon Magierowski z Dragon Balls Kraków, który wystąpił zarówno w roli sędziego jak i gracza.


Mecze sparingowe zakończyły się około godziny 15:00. Po krótkiej przerwie ogłosiliśmy wyniki oraz zaprezentowaliśmy najlepszych graczy sparingu z każdej drużyny.


POZIOM B

1. miejsce - House of Orion - MVP Tomasz K. 2. miejsce Princess Hunters - MVP Marcin P.

3. miejsce Dragon Balls Szczerbatek - MVP Mateusz L.


POZIOM B-

1. miejsce - Dragon Balls Falkor - MVP Filip M.

2. miejsce Dragon Riders - MVP Marusz B.

3. miejsce Euphoria - MVP Juan O.

4. miejsce Drago Balls Mushu - MVP Dominik S.


POZIOM C

1. miejsce - SuperNova - MVP Przemek S.

2. miejsce - Dragon Balls Charizard - MVP Daniel S.

3. miejsce - Mama Luka Team - MVP Mateusz M.

4. miejsce - Dragon Balls Dracarys - MVP Jegor V.
Po paru godzinach przerwy, po 22:00 spotkaliśmy się ponownie. Tym razem w klubie ZOO, który jest oficjalnym partnerem Dragon Balls Kraków. W tym dniu świętowaliśmy I urodziny Dragonsów. Wieczór uświetnił występ znakomitej Babsi Bonèr.


W niedzielę o 11:00 zakończyliśmy weekend na pożegnalnym brunchu w Well Done, który oficjalnie zakończyłem się wieczorem.


Dziękujemy wszystkim graczom Orion Poznań, że tak licznie odwiedzili Kraków i wzięli udział w organizowanym przez Dragonsów Weekendzie Sparingowym. Były to wyjątkowe trzy dni, które będziemy wspominać ze wzruszeniem przez długi czas. Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z Wami! Dziękujemy także wszystkim kibicom, którzy wspierali nas na trybunach. Gorące podziękowania należą się także Babsi Bonèr za elektryzujący występ w Klubie ZOO! Jesteś wspaniała!


Fot. Patryk Hodyl


dp

108 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page