top of page
Szukaj

Ahoj Praha!


W dniu 06.05.2023 odbył się turniej Prague Rainbow Spring organizowany przez czeską grupę Alcedo Praha. Reprezentowały nas 3 drużyny Dragon Balls z Krakowa, a do każdej z nich mieliśmy również pierwiastki z innych drużyn z Polski m.in. z Chilli Katowice oraz Orion Poznań. Drużyny Dragon Balls Charmander oraz Dragorion grały na poziomie C, a drużyna Dragon Balls Charizard grała na poziomie B.


Przede wszystkim, warto podkreślić, że udział w tym turnieju to nie tylko okazja do rywalizacji, ale także doświadczenie bezpiecznej przestrzeni i niesamowitej, wspierającej atmosfery. Prague Rainbow Spring był turniejem drużyn LGBT+, co oznacza, że każdy mógł czuć się swobodnie bez względu na swoją tożsamość. To było naprawdę ważne dla nas jako drużyn i jako ludzi.

Chociaż nie trafiliśmy na podium, to doświadczenia, jakie zdobyliśmy podczas turnieju są bezcenne. Pozyskaliśmy nowe umiejętności i poznaliśmy ciekawe taktyki, które na pewno będą przydatne w przyszłych meczach. Jednak, co najważniejsze, turniej dał nam możliwość dobrej zabawy i spędzenia czasu z ludźmi, którzy szanują naszą tożsamość i są otwarci na różnorodność.


Podsumowując, udział w Prague Rainbow Spring był dla nas nie tylko ogromnym doświadczeniem sportowym poprzez możliwość gry z drużynami z całej Europy, ale także okazją do spędzenia czasu z ludźmi o podobnych pasjach i wartościach. Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych teamów za to, że reprezentowały Dragon Balls Kraków na międzynarodowej arenie i pokazały, że nasze umiejętności są na wysokim poziomie. Dziękujemy czeskiej grupie Alcedo Praha za zorganizowanie tego wspaniałego turnieju i za to, że stworzyliście safe space dla drużyn LGBT+.


KS


46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Aż czy tylko?

Comments


bottom of page