top of page
Szukaj

Turniej siatkarski Dragon Balls Krakow Cup

Klub Sportowy Dragon Balls Kraków zorganizuje pierwszą edycję międzynarodowego turnieju siatkówki dla drużyn ze społeczności LGBT+. Dragon Balls Krakow Cup 2024 odbędzie się w dniach 12-14 lipca. 


Klub Dragon Balls Kraków działa na rzecz krakowskiej społeczności od października 2022. Organizuje regularne treningi siatkówki – również z trenerkami, treningi squasha, imprezy integracyjne, wydarzenie sportowe jak sparingi czy mecze charytatywne oraz podejmuje wiele innych przedsięwzięć, których celem jest aktywne spędzanie czasu i zabawa w przyjaznej i otwartej atmosferze. 


Tego typu amatorskie turnieje siatkarskie społeczności LGBT+ są bardzo popularne w całej Europie. Niektóre z nich organizowane są od przeszło 20 lat i cieszą się niezwykłą popularnością wśród wielbicieli siatkówki. Wydarzenie te odbywają się zwykle podczas weekendu i oprócz samego turnieju oferują dodatkowe atrakcje jak zwiedzanie miasta, spotkania tematyczne, koncerty, imprezy i inne. 


Klub Dragon Balls Kraków zdecydował się dołączyć do tego grona i rozpoczął przygotowania do I edycji Dragon Balls Krakow Cup. Organizatorzy szacują, że w wydarzeniu weźmie udział około 300 osób z całej Europy i nie tylko – Kraków jest miastem znanym globalnie ze względu na swoje turystyczne walory, więc lokalizacja z pewnością jest dodatkowym atutem naszego turnieju – mówi jeden z organizatorów.


Plan wydarzenia oraz wszystkie informacje związane z turniejem dostępne są na stronie internetowej klubu.
33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Aż czy tylko?

Comments


bottom of page