top of page
Szukaj

Pozor, Draci! - czyli Dragonsi w Pradze

Pierwszy turniej w historii Dragon Balls Kraków rozpoczął się znakomicie! Otwierający mecz fazy eliminacyjnej ze słowackimi Lotosami wygraliśmy 2:0 (20:12, 20:12) otrzymując 3 pkt w tabeli. Drugi mecz z Tequilą Berlin zakończyliśmy remisem (20:11, 17:20) i zgodnie z systemem gry Prague Rainbow Spring przewaga punktowa w setach dała nam 2 dodatkowe punkty w tabeli (przeciwnikom 1 pkt).


Po godzinnej przerwie wróciliśmy do rozgrywek eliminacyjnych wygrywając pierwszego seta z Kiss My Ace z Niderlandów (20:19). Niestety drugi set zakończył się wygraną Holendrów (12:20) i tym samym nasz wynik w tabeli zasilił 1 pkt, co razem dało nam 6/9 pkt po trzech meczach. Niestety ostatni mecz z drużyną Mish Mash zakończył się naszą porażką 0:2, ale zdobyte punkty pozwoliły nam na przejście do fazy play-off.


Jednak mecz ćwierćfinałowy wygrała drużyna z Niderlandów o dość niecodziennej nazwie - Filma Harry Jenny Talyas. Gratulujemy naszym kolegom z Orion Poznań za zajęcie 3. miejsca w na poziomie C i zespołowi Chillli Katowice, którzy zajęli 4. miejsce na poziomie B. Nasz pierwszy turniej w barwach Dragon Balls uznajemy za sukces i z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenia.


25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Aż czy tylko?

Comentários


bottom of page