top of page
Szukaj

PRASKA MAJÓWKA

Praga to miejsce rozrywki, bogatej historii i relaksu. Jest jednym z tych miast, które często odwiedza się podczas weekendowych wycieczek. Nam jednak kojarzyć się będzie głównie ze względu na organizowany tam turniej Prague Rainbow Spring, w którym uczestniczyliśmy już trzeci raz z rzędu.24. edycja międzynarodowego, multisportowego wydarzenia – Prague Rainbow Spring, odbyła się w dniach 3-4 maja 2024 r. Organizatorzy zorganizowali zawody pływackie, wioślarskie, turniej golfa, squsha i oczywiście siatkówki. I to właśnie tym wydarzeniem, rekordowa (pod względem liczby osób uczestniczących w zagranicznym turnieju) reprezentacja Klubu Sportowego Dragon Balls Kraków rozpoczęła rywalizację o medale i trofea w 2024 roku.


3 drużyny na poziomie C (SMOK, DRAGONITE, ROGOGON), 1 drużyna na poziomie B (KANIBAL) oraz 1 drużyna na najwyższym poziomie A (DRACO), wraz z innymi drużynami z Czech, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Szwajcarii, Austrii i Holandii od sobotniego poranka rozgrywała swoje mecze w hali Juliska Sports Center.


Spośród naszych, wyżej wymienionych drużyn, najwyżej sklasyfikowana została drużyna Dragonite, zajmując ostatecznie 4 miejsce na poziomie C, przegrywając walkę o trzecie miejsce z austriacką drużyną Britney’s Bitches.


Warto również odnotować historyczny, pierwszy występ naszych Zawodników na poziomie A w rozgrywkach na arenie międzynarodowej. Drużyna Dragon Balls Draco zajęła wysokie, 2 miejsce w swojej grupie i niestety odpadła po zaciętej walce w ćwierćfinale.


Okazji do rewanżów w najbliższych tygodniach z pewnością nie będzie brakować. Już 30 maja startuje 2. Edycja Tęczowego Pucharu Polski, w którym na poziomie A drużyna Draco będzie mogła ponownie zmierzyć się z pochodzącą z Gdańska drużyną AVOCADO Q+, natomiast w trakcie naszego pierwszego turnieju, Dragon Balls Krakow Cup (12-14 lipca), nadarzy się okazja do rewanżu na drużynie Britney’s Bitches. Emocji z pewnością nie będzie brakować! Trzymajmy kciuki za nasze Smoki!wp

63 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page